hhp ve Vašem bydlišti

Navštivte nás v blízkosti Vašeho bydliště a vyzkoušejte naše výrobky.

Naleznete nás zde:

  • Profesionální uživatelé

    Úzce spolupracujeme s nemocnicemi, praktickými lékaři a fyzioterapeuty. Díky každodennímu používání našich výrobků Vám mohou detailně vysvětlit terapeutické možnosti našich produktů.
  • Veletrhy

    Naše výrobky jsou pravidelně předváděny na veletrzích. Náš stánek Vám nabízí možnost vyzkoušet si naše výrobky, poskytnout Vám konkrétní informace dle Vašich individuálních potřeb a vyměnit si názory s jinými klienty nebo zainteresovanými lidmi.
  • Obchody

    Abychom Vám byli ještě blíže, otevíráme rovněž exkluzivní obchody hhp. Na ploše 100 m2 Vám nabízíme zcela mimořádnou zkušenost s našimi výrobky a unikátní produkty v oblasti wellness.

Chtěli byste vyzkoušet hhp ve Vašem okolí? Zavolejte nám nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář.

Kontaktní formulář

Chci vědět detaily o následujícím produktu:

Kontaktujte mě

Ano, souhlasím s tím, aby mne společnost Andullasys s.r.o. informovala písemně, telefonicky, nebo e-mailem o zacházení s mými údaji vyplněnými v testu, stejně jako o možnostech úlevy od chronické bolesti pomocí andulačního systému. Mé údaje budou použity pouze k tomuto účelu. Tento můj souhlas mohu kdykoli odvolat. Další informace o prohlášení o zrušení souhlasu naleznete v sekci Ochrana údajů.