Vyzkoušejte si
andulaci doma

Potřeby zákazníků jsou pro nás nejvyšší prioritou. Je často obtížné přerušit stresující každodenní realitu a proaktivně se zaměřit na své vlastní zdraví. Mobilita hraje často důležitou roli a její nedostatek je překážkou využití nabídek. Protože chceme umožnit přístup k léčbě každému, kdo má o ní zájem, myslíme jen na to, jak Vám ji zpřístupnit přímo u Vás doma.

Osobní zkušenosti

Ale nyní, od té doby, co používám andulaci, se cítím mnohem lépe. Jsem v daleko lepší formě a také mnohem více pohyblivá.

(Kathrin Guttmann - Fibromyalgia)

Ihned po prvním použití jsem ucítil úlevu od bolesti. Byl jsem tak ohromen jejím účinkem, že jsem se rozhodl mít andulaci doma.

(Willy Reumers - Back pain)

Pacientka se položila na zařízení a poté co, uběhla doba procedury, vstala a bolest ustoupila. Bylo to prostě neuvěřitelné.

(Luc Dieteren - Fyzioterapeut z Bickenbachu, Německo)

Používám andulaci po každém zápase. Doporučuji tuto aplikaci, protože mi pomáhá se rychleji zregenerovat.

(Valentijn Overeem - holandský boxer)

Žádost o termín
(zdarma a bez závazků)

Vyberte si preferovaný termín

:

Ano, souhlasím s tím, aby mne společnost Andullasys s.r.o. informovala písemně, telefonicky, nebo e-mailem o zacházení s mými údaji vyplněnými v testu, stejně jako o možnostech úlevy od chronické bolesti pomocí andulačního systému. Mé údaje budou použity pouze k tomuto účelu. Tento můj souhlas mohu kdykoli odvolat. Další informace o prohlášení o zrušení souhlasu naleznete v sekci Ochrana údajů.