Kdo jsme?

Jsme Andullasys, s.r.o. — kvalifikovaný partner a distributor andulačních masážních hhp systémů v České a Slovenské republice. Hlavní motivací k výběru firmy hhp jako našeho dodavatele byla skutečnost, že nabízí lékařsky ověřené a mnoha univerzitními studiemi pozitivně hodnocené produkty.

Masážní lehátko od firmy hhp je prvním otestovaným zdravotnickým výrobkem pro oblast masáží s hloubkovým infračerveným teplem. Andulace je celosvětově patentována pouze v hhp systémech. Pro vás to znamená bezpečné a odpovědné používání masážního lehátka.

Naše priority

  • Velmi dobrá informovanost zákazníka o produktu a možnostech jeho využití
  • Kvalifikované poradenství
  • Pomocí hhp systému dosažení významného zlepšení zdravotního stavu klienta
  • Snadná dosažitelnost a servis

hhp

Firma hhp má dlouholeté zkušenosti s vývojem a prodejem zdravotnických výrobků a je předním obchodníkem s testovanými zdravotními výrobky z oblasti masážní techniky. Desetitisíce spokojených zákazníků po celém světě využívají toho, že výroba probíhá výhradně v Německu. To je zárukou nejvyšší možné kvality podle německého zákona o zdravotnických výrobcích. Odpovědnost za výrobky a odpovědnost vůči spotřebitelům je u firmy hhp na prvním místě. TÜV Rheinland Group testuje bezpečnost a kvalitu nových i stávajících výrobků, systémů a služeb.